ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
5-lecie powstania CKZiU - uroczystości 23.03.2018
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Uroczystości 5-lecia CKZiU
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik mechatronik
ZŁOTÓW
ul. 8 Marca 5
Technik żywienia i usług gastronomicznych
ZŁOTÓW
ul. 8 Marca 5
Technik rolnik
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik pojazdów samochodowych
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik logistyk
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Bezpieczeństwo Narodowe - Liceum Ogólnokształcące
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik elektronik
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Branżowa Szkoła I stopnia
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik elektryk
Aktualności
Jubileusz 20–lecia Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego
2018-05-26

W sobotę, 26 maja 2018 roku, w Auli Lubrańskiego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego  świętowało jubileusz 20 - lecia. Z tej okazji po raz pierwszy zaprezentowano hymn: Labor Omnia Vincit, który powstał specjalnie na tę okazję. Ponadto w tym wyjątkowym dniu Towarzystwo otrzymało sztandar.

Podczas uroczystości fundatorzy sztandaru wzięli udział w uroczystym wbiciu gwoździ w drzewiec sztandaru. W imieniu CKZiU w Złotowie uroczystego wbicia gwoździa dokonała Katarzyna Kaczmarek.

                                                  

Kurs barmański
2018-05-21

W CKZiU w Złotowie na ul. 8-go Marca w dniach 26 i 27 maja oraz 2 i 3 czerwca odbędzie się 40 godzinny KURS BARMAŃSKI. Koszt kursu 300 zł..
Osoby chętne proszę o kontakt Agnieszka Smolarz tel 51704493

Pożegnanie maturzystów
2018-04-27

W dniu 27 kwietnia w szkołach CKZiU odbyły się apele, na których uroczyście pożegnano uczniów klas maturalnych. Były wyróżnienia i nagrody, listy gratulacyjne da rodziców, podziękowania i kwiaty.

W szkołach przy ul. Norwida 10 świadectwa ukończenia szkoły odebrali uczniowie Technikum nr 1 im. Hipolita Cegielskiego o specjalnościach technik elektryk, technik elektronik i technik pojazdów samochodowych, a także absolwenci Liceum Ogólnokształcące o specjalności Bezpieczeństwo Narodowe oraz Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych.

W szkole przy ul.8 Marca pożegnano uczniówów technikum żywienia i usług gastronomicznych.

Absolwentom życzymy powodzenia na maturze !

                  

                  

Wyróżnienie w konkursie Patria Nostra
2018-04-24

24 kwietnia 2018 r. w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się Gala Finałowa Konkursu Historycznego Patria Nostra. Gośćmi honorowymi byli: p. Robert Gaweł Senator RP, p. Ryszard Czarnecki poseł do Parlamentu Europejskiego, p. Elżbieta Leszczyńska Wielkopolski Kurator Oświaty oraz przedstawiciele mediów i innych organizacji samorządowych.

III Edycja Konkursu Patria Nostra adresowana była do młodzieży szkolnej z Małopolski, Mazowsza i Wielkopolski oraz do młodzieży polonijnej. W tym roku wzięło w nim udział 1088 uczniów z 272 szkół, w tym z 21 szkół polskich na Białorusi, Litwie, Ukrainie i w Kazachstanie.

Współzawodnictwo młodzieży ma na celu propagowanie wiedzy o historii Polski, krzewienie patriotyzmu, etyki chrześcijańskiej oraz budowanie tożsamości narodowej i poczucia wspólnoty wśród młodych Polaków. Istotny element tego konkursu to przybliżenie historii Polski nie tylko jego uczestnikom, ale także całemu społeczeństwu, ponieważ prace konkursowe emitowane są na telebimach reklamowych w różnych miejscach publicznych przez cały rok.

Uczestnicy konkursu w zespołach 3-osobowych pod kierunkiem nauczycieli mieli za zadanie wykonać kilkusekundowe animacje lub filmy, prezentujące ważne wydarzenia i wybitne osobistości z polskiej historii. Taką animację na temat złotówki krakowskiej wykonali uczniowie CKZiU w Złotowie: Łukasz Noculak, Michał Szymkowiak i Piotr Siuda pod opieką nauczycielki historii p. Katarzyny Kaczmarek. I chociaż nie udało się wygrać nagrody głównej, czyli wycieczki do Brukseli, to i tak ich praca została zauważona i wyróżniona. Sukces cieszy tym bardziej, że wzięliśmy udział w tym konkursie po raz pierwszy.

                                     

Dzień otwarty 24 kwietnia
2018-04-18

                                           

 


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy