ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
LO pod patronatem MON - NOWOŚĆ !
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Liceum dla dorosłych - rekrutacja jeszcze trwa!
Kontakt

Spis   telefonów  i  e-maili 

w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie:

Lp

 

stanowisko- nazwisko i imię                                                        

       e-mail:                                         

 telefon:                             

1.

Dyrektor- Kolera Grzegorz

grzegorz.kolera@ckziu-zlotow.pl

731 531 701

2.

Wicedyrektor – Maniak Joanna

joanna.maniak@ckziu-zlotow.pl

731 500 304

3.

Wicedyrektor – Chwedczyk Lucyna

lucyna.chwedczyk@ckziu-zlotow.pl

731 500 204

4.

Wicedyrektor – Mileszko – Kruk Dorota

dorota.mileszko@ckziu-zlotow.pl

731 500 604

5.

Pomoc administracyjna –

Turulczyk Marta

marta.turulczyk@ckziu-zlotow.pl

w 110

6.

sekretarz Centrum – Lipińska Wiesława

sekretariat@ckziu-zlotow.pl

67 263 30 41

7.

sekretarz – Sobieszczyk Grażyna

sekretarz.norwida@ckziu-zlotow.pl

67 263 30 41

8.

sekretarz – Zielińska – Hliwa Edyta

sekretarz.8marca@ckziu-zlotow.pl

67 263 22 31

10.

Specjalista ds. majątku -

Król Mieczysław

mirek-krol@o2.pl

731 500 904

12.

Kadry – Piechocka Stanisława

kadry@ckziu-zlotow.pl

w 114

 

13.

 Płace – Maryla Seredyn

 

place@ckziu-zlotow.pl

w 114

14.

Księgowość – Danuta Długosz

ksiegowosc@ckziu-zlotow.pl

 

67 263 30 42


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy