ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik elektronik
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Ślusarz
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik elektryk
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik żywienia i usług gastronomicznych
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Liceum Ogólnokształcące - bezpieczeństwo narodowe
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik pojazdów samochodowych
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Kierowca mechanik
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik logistyk
ZŁOTÓW
ul. 8 Marca 5
Rolnik
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik mechatronik
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Mechanik pojazdów samochodowych
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik elektronik
ZŁOTÓW
ul. 8 Marca 5
Branżowa Szkoła I stopnia
Aktualności
XVI Międzynarodowy Konkurs Stolarski w Szczecinie
2016-04-24

25 kwietnia 2016 roku odbył się w Szczecinie XVI Międzynarodowy Konkurs Stolarski, którego organizatorami byli: Zasadnicza Szkoła Zawodowa Towarzystwa Salezjańskiego i Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie. Tradycyjnie udział w nim wzięli uczniowie CKZiU w Złotowie przy ul.Norwida 10. Dla Damiana Zdrenki i Karola Jarząba fach stolarski nie kryje już teraz żadnych tajemnic. Na 42 uczestników zajęli  IV i V miejsce. Opiekunem podczas konkursowych zmagań w Szczecinie był pan Stefan Kulwicki. Instruktorami praktycznej nauki zawodu tych uczniów są pan Janusz Groszczyk i pan Andrzej Manikowski. Naszym przyszłym stolarzom oraz ich mistrzom serdecznie gratulujemy!

XI POWIATOWY KONKURS HISTORYCZNY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH POWIATU ZŁOTOWSKIEGO
2016-04-13

Tegoroczne zmagania historyczne odbyły się 13.04.2016 r. w CKZiU w Krajence. Była to już XI edycja POWIATOWEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH POWIATU ZŁOTOWSKIEGO. Konkurs odbywał się pod patronatem Wydziału Historycznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Polskiego Towarzystwa Historycznego oddział w Poznaniu. Jury w składzie: prof. Tadeusz Janicki, prof. Piotr Okulewicz, dr Bernadeta Manyś i dr Jan Miłosz przeprowadziło konkurs w dwóch etapach. Najpierw 18 uczniów pisało test, następnie 8 finalistów odpowiadało na pytania ustne. Spośród wszystkich uczniów z CKZiU najlepszy okazał się Marcin Trawczyński z klasy II GB w Krajence , który zakwalifikował się  do finałowej ósemki  i w ostatecznej kwalifikacji zajął wysokie IV miejsce.

Powiatowa Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych
2016-04-07

W dniu 7.04.2016 w budynku CKZiU przy ul.Norwida 10 odbyła się Powiatowa Giełda Szkół. Szkoły ponadgimnazjalne przygotowały ciekawe stoiska informujące o kierunkach kształcenia w roku szkolnym 2016/2017. Gimnazjaliści oprócz ulotek i informatorów, mogli uzyskać  informacje o interesujących ich kierunkach kszałcenia bezpośrednio od uczniów i nauczycieli poszczególnych szkół. Szkoły przygotowały też drobny poczęstunek i upominki dla uczniów. Na stanowisku CKZiU największą popularnością wśród gimnazjalistów cieszył niedawno zakupiony przez szkołę symulator nauki jazdy.

Informacja dla uczniów klas III ZSZ
2016-03-18

 W dniu 13 kwietnia 2016r o godz.9.00 w sali gimnastycznej CKZiU przy ul. Norwida 10 w Złotowie odbędzie się próbny egzamin zawodowy ( pisemny) dla młodocianych pracowników ( klasy kończące). Egzamin ten organizowany jest przez Cech Rzemiosł Różnych w Złotowie i dotyczy uczniów, którzy egzamin zawodowy będą składali w Cechu.

Ważne informacje dla uczniów:

- na egzamin próbny stawić się 30 minut przed rozpoczęciem

- należy zabrać ze sobą dowód tożsamości

- obowiązuje strój galowy

XIV Olimpiada Wiedzy Konsumenckiej
2016-03-17

W dniu 16 marca 2016r w siedzibie Starostwa Powiatowego w Złotowie odbyła się już po raz 14 Olimpiada Wiedzy Konsumenckiej. W konkursie uczestniczyli również uczniowie naszego Centrum.  Puchar Starosty za osiągnięcie ogólnie największej ilości punktów zdobyla szkoła CKZiU w Jastrowiu. Również na I miejscu idywidualnie uplasowała się uczennica ze szkoły w Jastrowiu, Angelika Wojciechowska. Zdobywczyniom III miejsca została Katarzyna Olszewska ze szkoły CKZiU z ul.8 Marca w Złotowie. Ponadto wyróżniono z CKZiU Waldemara Boruckiego ( ul.Norwida 10 Złotów) i Kacpra Andrzejewskiego ( Jastrowie).

Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy !

Uczniów  przygotowały panie A.Osińska, M.Seredyn, S.Chwarścianek i I.Mokrzycka-Wnuk.


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy