Ślusarz
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik elektryk
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik żywienia i usług gastronomicznych
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Liceum Ogólnokształcące - bezpieczeństwo narodowe
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik pojazdów samochodowych
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik logistyk
ZŁOTÓW
ul. 8 Marca 5
Mechanik pojazdów samochodowych
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik elektronik
ZŁOTÓW
ul. 8 Marca 5
Branżowa Szkoła I stopnia
Aktualności
XIV Olimpiada Wiedzy Konsumenckiej
2016-03-17

W dniu 16 marca 2016r w siedzibie Starostwa Powiatowego w Złotowie odbyła się już po raz 14 Olimpiada Wiedzy Konsumenckiej. W konkursie uczestniczyli również uczniowie naszego Centrum.  Puchar Starosty za osiągnięcie ogólnie największej ilości punktów zdobyla szkoła CKZiU w Jastrowiu. Również na I miejscu idywidualnie uplasowała się uczennica ze szkoły w Jastrowiu, Angelika Wojciechowska. Zdobywczyniom III miejsca została Katarzyna Olszewska ze szkoły CKZiU z ul.8 Marca w Złotowie. Ponadto wyróżniono z CKZiU Waldemara Boruckiego ( ul.Norwida 10 Złotów) i Kacpra Andrzejewskiego ( Jastrowie).

Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy !

Uczniów  przygotowały panie A.Osińska, M.Seredyn, S.Chwarścianek i I.Mokrzycka-Wnuk.

II Powiatowy Konkurs Matematyczny
2016-03-15

Dzień 14 marca jest obchodzonym na całym świecie świętem liczby π. W ramach tych obchodów
w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie odbył się II Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs pod patronatem Starosty Złotowskiego obejmował trzy kategorie: liceum, technikum i zasadniczą szkołę zawodową. Uczniowie rozwiązywali zadania związane z ludolfiną ( czyli liczbą π ).

XVIII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Żywności
2016-03-14

 W dniu 10 i 11 marca 2016 roku odbyła się w Poznaniu XVIII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Żywności. Do tego etapu z CKZiU w Krajence zakwalifikowały się dwie uczennice  klasy trzeciej technikum technologii żywności, Marika Wróbel i Bernadeta Kania. W wyniku klasyfikacji zdobyły tytuł finalisty olimpiady i są zwolnione z części teoretycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, co oznacza, że z tej części egzaminu mają 100%. Zdobyły także zaświadczenie upoważniające je do wstępu na wyższe uczelnie w kraju związane z technologią żywności oraz towaroznawstwem żywności. Olimpiada przebiegała w dwóch częściach. W pierwszej uczniowie  z całej Polski mieli do rozwiązania test na który składały się zagadnienia z technologii żywności, analizy żywności oraz ekonomii. Drugiego dnia najlepsi reprezentanci mieli część ustną oraz quiz tematyczny. Olimpiada odbywała się w Zespole Szkół Spożywczych oraz na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.W etapie ogólnopolskim łącznie uczestniczyło 54 osoby z  25 szkół ponadgimnazjalnych związanych z technologią żywności i nie tylko. Opiekunem tych uczennic była Agnieszka Smolarz. 

Konkurs
2016-03-09

Dnia 8 marca 2016 roku odbył się finał konkursu „Z PRAWEM JAZDY W DOROSŁOŚĆ”. Konkurs zorganizował Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile. Po eliminacjach szkolnych CKZiU reprezentowali Angelika Tryba (technikum Krajenka), Olga Horoszkiewicz (technikum ul. 8 Marca 5 Złotów), Mateusz Gburek (technikum Jastrowie) oraz Michał Szlum (technikum ul. Norwida 10 Złotów).
    Michał Szlum zajął II miejsce w finale, otrzymując w nagrodę 1000 zł na kurs prawa jazdy kat.B. Wszyscy uczestnicy drugiego etapu otrzymali atrakcyjne upominki.
Gratulujemy!

Wybór patrona CKZiU w Złotowie
2016-02-01

W dniu 04 stycznia 2016 r. ogłoszono wyniki konkursu na wybór patrona CKZiU w Złotowie. Spośród pięciu propozycji, komisja konkursowa wybrała osobę Hipolita Ciegielskiego. Wybrana propozycja jest autorstwa pani Katarzyny Kaczmarek.


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy