ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik żywienia i usług gastronomicznych
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik elektryk
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Ślusarz
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Liceum Ogólnokształcące - bezpieczeństwo narodowe
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik pojazdów samochodowych
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Kierowca mechanik
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik logistyk
ZŁOTÓW
ul. 8 Marca 5
Rolnik
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik mechatronik
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Mechanik pojazdów samochodowych
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik elektronik
ZŁOTÓW
ul. 8 Marca 5
Branżowa Szkoła I stopnia
Aktualności
Szkolny chór -
2018-01-19

„Faceci w czerni” to bez wątpienia wspaniała wizytówka Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie ul. Norwida 10.. Chór, którym kieruje Janusz Walicki, w czasie swojej działalności niejednokrotnie zapewniał oprawę muzyczną nie tylko szkolnym, ale również powiatowym uroczystościom. Młodzi mężczyźni dali się poznać publiczności z wielu stron. Sprawdzili się w rozmaitych repertuarach – m.in. wojskowym, patriotycznym i, jak pokazał czwartkowy konkurs kolęd, pastorałek i piosenek o tematyce bożonarodzeniowej, również świątecznym.

Pomału nadchodzi jednak kres działalności chóru w takim składzie. Uczniowie-maturzyści niebawem pożegnają się ze szkołą, a wczoraj my symbolicznie pożegnaliśmy się z nimi. W trakcie podsumowania wspomnianego konkursu Dyrektor Wydziału Oświaty i Promocji w Starostwie Powiatowym w Złotowie Mirosław Mincewicz, z pomocą dyrektora CKZiU Andrzej Hencel oraz w imieniu Starosty Złotowskiego Ryszard Goławski, podziękował chórzystom za całokształt działalności. Pamiątkowy list wręczono nie tylko każdemu z nich, ale również Januszowi Walickiemu, którzy wytrwale pracował ze swoimi podopiecznymi. – Generał bez armii nie znaczy nic. To jest moja armia – wskazując na chórzystów powiedział pan Januszowi.

galeria zdjęć

Wręczenie Stypendiów Rady Ministrów
2017-11-30

30 listopada w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie reprezentowały trzy osoby: Ewelina Płucisz (3 LO z CKZiU przy ul. Norwida 10), Danuta Szopieraj (z CKZiU przy ul. 8 Marca) oraz Ernest Gogołkiewicz (3T1/PS z CKZiU przy ul. Norwida 10). Laureatom serdecznie gratulujemy!


                                                 

Spotkanie klubu szkół im.Hipolita Cegielskiego w Poznaniu
2017-11-30

30 listopada reprezentacja naszej szkoły: Marta Szulczyńska z kl. III TŻ i Zyta Łukaszczyk z kl. IV TŻ  wraz z opiekunem p.Katarzyną Kaczmarek wzięła już po raz drugi udział w spotkaniu Klubu Szkół im. Hipolita Cegielskiego. Spotkanie to odbyło się w Zespole Szkół Komunikacji  w Poznaniu.

Rok 2018, to rok 150. rocznicy śmierci naszego Patrona oraz 20-lecia istnienia Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu, dlatego oprócz przedstawicieli szkół gościnnie w spotkaniu uczestniczyli: Dominik Górny - członek Zarządu Towarzystwa Hipolita Cegielskiego w Poznaniu oraz pan Andrzej Fromberg - ambasador Towarzystwa i przyjaciel szkół Cegielskiego. Podczas spotkania dokonano podsumowania najważniejszych wydarzeń, które miały miejsce w naszych szkołach, w roku szkolnym 2016/2017. Podjęto też decyzję, że międzyszkolny konkurs wiedzy o H. Cegielskim odbędzie się w naszej szkole, w marcu 2018 roku, kiedy to będziemy świętować 5-tą rocznicę powstania naszej placówki. Przedstawiciele szkół wymienili się także swoimi propozycjami uczczenia: 150 rocznicy śmierci H. Cegielskiego, 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości i 100 rocznicy Powstania Wielkopolskiego. Ostatnim etapem spotkania było złożenie kwiatów przed pomnikiem Hipolita Cegielskiego i zapalenie zniczy przed obeliskiem na Cmentarzu Zasłużonych Wielkopolan.

                                                 

Olimpiada Wiedzy o Żywności
2017-11-24

24 listopada 2017 roku odbył się etap okręgowy XX Olimpiady Wiedzy o Żywności.W eliminacjach, które odbyły się w Zespole Szkół Spożywczych w Poznaniu brało udział 35 uczniów z 8 szkół. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie z ul 8-go Marca reprezentowała Katarzyna Olszewska uczennica klasy 4 technikum żywienia i usług gastronomicznych. Komitetem Głównym Olimpiady był Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Poznaniu oraz Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego im. A. Cieszkowskiego w Poznaniu. Opiekunem Katarzyny była Agnieszka Smolarz.

Warsztaty kulinarne w CKZiU na ul.8 Marca
2017-11-05

30 października 2017r w CKZiU w Złotowie na ul. 8-go Marca 5 odbyły się warsztaty pt „Z wieprzowiną za pan brat” zorganizowane przez Związek Zawodowy Centrum Narodowe Młodych Rolników a sfinansowane z Funduszów Promocji Mięsa Wieprzowego. W warsztatach tych udział wzięli uczniowie klas 2, 3 oraz 4 technikum żywienia i usług gastronomicznych. W ramach tego projektu odbył się konkurs kulinarny na potrawę z wieprzowiny, a także quiz wiedzowy. Uczniowie wykonywali między innymi zrazy wołowe, polędwice wieprzowe w chińszczyźnie, krwiste polędwice w sosie pieczarkowym i pieczoną karkówkę w sosie pomidorowym. Wszystkie potrawy były bardzo pyszne i cieszyły się uznaniem komisji konkursowej. W warsztatach  brali także udział Wicestarosta Daniel Sztych, Dyrektor CKZiU Andrzej Hencel oraz  Wicedyrektor Szkoły Anna Ściubeł. Opiekunami były Lucyna Chwedczyk, Anna Jasnowska i Agnieszka Smolarz.

 


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy