ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik żywienia i usług gastronomicznych
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik elektryk
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Ślusarz
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Liceum Ogólnokształcące - bezpieczeństwo narodowe
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik pojazdów samochodowych
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Kierowca mechanik
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik logistyk
ZŁOTÓW
ul. 8 Marca 5
Rolnik
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik mechatronik
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Mechanik pojazdów samochodowych
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik elektronik
ZŁOTÓW
ul. 8 Marca 5
Branżowa Szkoła I stopnia
Aktualności
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w szkołach CKZiU
2017-06-23

W dniu 23 czerwca 2017r. odbyły się apele z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017r. W szkole przy ul.Norwida 10 przy udziale władz powiatowych i innych zaproszonych gości, odbyło się również uroczyste pożegnanie odchodzącej na emeryturę wicedyrektor szkoły, Doroty Mileszko. Pożegnano także absolwentów pięciu klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

https://zlotowskie.pl/galerie/ckziu-w-zlotowie-pozegnalo-rok-szkolny

http://www.zlotow-powiat.pl/

W szkołach przy ul.8 Marca 5 w związku z trwającymi egzaminami zawodowymi apel odbył się szybko i po cichu. Rozdano nagrody,świadectwa i młodzież ruszyła na wakacje.

https://zlotowskie.pl/galerie/zakonczenie-roku-szkolnego-w-rolniczaku

W Krajence przeprowadzono ostatnią uroczystość w murach tej szkoły, ponieważ od 1 września 2017r szkoła zostanie przeniesiona do Złotowa. Zakęciła się łezka w oku...

https://zlotowskie.pl/galerie/pozegnanie-ze-szkola-w-krajence

W Jastrowiu na uroczystość zakończenia roku szkolnego zaproszono wielu gości i miejscowych radnych. Były nagrody dla uczniów i podziękowania.

http://jastrowie.ckziu-zlotow.pl/1,156,uroczystosc-zakonczenia-roku-szkolnego-20162017-w-jastrowiu.

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji!

Uroczystość pożegnania p.Doroty Mileszko - wicedyrektor CKZiU
2017-06-22

W dniu 22 czerwca 2017r w szkolnej auli odbyła się uroczystość, w trakcie, której pożegnano odchodzącą z dniem 1 września 2017r. na emeryturę, wieloletnią Wicedyrektor Szkoły, Panią Dorotę Mileszko. W auli zgromadzili się zaproszeni goście, władze Powiatu Pan Ryszard Goławski - Starosta Złotowski, Pan Daniel Sztych - jego zastępca, Pan Mirosław Mincewicz - Dyrektor Wydziału Oświaty i Promocji, Pan Zbigniew Bukowski - wieloletni, były Dyrektor Szkoły, aktualne kierownictwo Szkoły oraz koleżanki i koledzy zatrudnieni w CKZiU. W części oficjalnej przedstawiono przebieg 31 letniej pracy zawodowej Pani Doroty Mileszko połączony z nutką wspomnień z jej kariery od nauczyciela do wicedyrektora. Przez cały okres jej pracy panowała miła i przyjazna atmosfera  oraz życzliwy stosunek zarówno w stosunku do wpółpracowników jak i uczniów. Wyrazy wdzięczności wraz z życzeniami i kwiatami na jej ręce złożyli koleżanki i koledzy. Do tych życzeń dołączyli się pozostali zaproszeni goście.

zdjęcia w galerii,

https://zlotowskie.pl/galerie/zycie-zaczyna-sie-na-emeryturze-dorota-mileszko-zegna-sie-z-praca

http://www.zlotow-powiat.pl/asp/pl_

MŁODZIEŻ CKZIU W ZŁOTOWIE Z LEPSZĄ PERSPEKTYWĄ ZAWODOWĄ
2017-06-16

Elektrycy, elektronicy i sprzedawcy zakończyli z sukcesem I edycję projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pt. „Lepsza Perspektywa Zawodowa w Powiecie Złotowskim”. Rok wytężonej pracy zaowocował tym, że młodzież uczestnicząca w projekcie została wyposażona w szereg umiejętności, które
w przyszłości pomogą im w zdobyciu wymarzonej pracy. Utrwalenie wiedzy teoretycznej, szereg ćwiczeń praktycznych przy wykorzystaniu nowoczesnej bazy dydaktycznej szkoły, niewątpliwie przyczynią się do poprawy wyników egzaminów zawodowych.

Nadmienić należy, że wakacje nie dla wszystkich uczniów będą wyłącznie czasem relaksu i odpoczynku. Wiedzę i doświadczenie na płatnych praktykach w Specjalnej Strefie Ekonomicznej, w Wytwórni Pasz w Pile należącej do Polskich Zakładów Zbożowych
sp. z o.o. z siedzibą w Wałczu zdobywa w sumie 22 uczniów, tj. 10 elektroników i 4 elektryków w  lipcu i w  sierpniu 8 sprzedawców.

Dziękujemy wszystkim uczniom za sumienne i aktywne uczestniczenie w zajęciach projektowych oraz godne reprezentowanie szkoły na stażach.

Przypominamy ,że od września 2017r. rusza II edycja projektu!!! Chętnych zapraszamy!!!

Powiatowa Giełda Szkół
2017-04-25

W dniu 25 kwietnia 2017r odbyła się na terenie CKZiU odbyła się Powiatowa Giełda Szkół. Na sali sportowej przygotowały swoje stanowiska szkoły ponadgimnazjalne naszego powiatu oraz Powiatowa Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna. Na początek w szkolnej auli gości powitali: Wicestarosta Złotowski, pan Daniel Sztych, Dyrektor Wydziału Oświaty i Promocji w Starostwie Powiatowym – pan Mirosław Mincewicz oraz Dyrektor CKZiU, pan Andrzej Hencel. W szkole przy ul.Norwida 10 i ul.8 Marca 5 odbył się Dzień Otwarty, gimnazjaliści mogli zapoznać się nie tylko z ofertą edukacyjną tych szkół, ale również obejrzeć klasopracownie. Ponadto przy okazji Dnia Otwartego przeprowadzone zostały konkursy: Konkurs Energetyczny "Czy chcę zostać elektrykiem?" przygotowany przez panią Barbarę Hensler oraz V Konkurs Motoryzacyjny, którego pomysłodawcą jest pan Bartłomiej Batko. Na wewnętrznym dziedzińcu szkolnym odbył się specjalny pokaz ratowniczy i gaśniczy w wykonaniu strażaków z JPG w Złotowie. Na zakończenie dnia pełnego wrażeń czekał na gimnazjalistów słodki poczęstunek.

https://zlotowskie.pl/galerie/powiatowa gielda szkol ponadgimnazjalnych w ckziu w zlotowie

http:/starostwo powiatowe

 

Międzynarodowy Konkurs Stolarski w Szczecinie
2017-04-06

3 kwietnia br. odbył się XVII Międzynarodowy Konkurs Stolarski organizowany przez Zasadniczą Szkołę Zawodową Towarzystwa Salezjańskiego i Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie.Wśród 28 uczestników znaleźli się również przedstawiciele złotowskich szkół – uczniowie klasy 3w2 z CKZiU przy ul. Norwida 10, Damian Zdrenka i Tomasz Plewa.
Zadanie konkursowe nie należało do najłatwiejszych. W ciągu 5 godzin przyszli stolarze musieli wykonać skrzyneczkę z drzewa sosnowego na chusteczki higieniczne . Przedstawiciele z Ikea oceniając pracę, brali pod uwagę  precyzję wykonania  i estetykę.
Z dumą możemy potwierdzić umiejętności uczniów złotowskiej zawodówki, ponieważ Damian Zdrenka zajął II miejsce, a Tomasz Plewa uplasował się na VIII pozycji. Gratulujemy!
Laureaci Konkursu przyznają, iż jechali do Szczecina z zamiarem zdobycia nagrody i... cel wyjazdu został osiągnięty!
Sukces nie byłby możliwy, gdyby nie opiekun młodzieży, pan Stefan Kulwicki, oraz opiekunowie praktycznej nauki zawodu pan Janusz Groszczyk i pan Andrzej Manikowski.

     

 

 


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy