ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik elektronik
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Ślusarz
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik elektryk
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik żywienia i usług gastronomicznych
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Liceum Ogólnokształcące - bezpieczeństwo narodowe
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik pojazdów samochodowych
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Kierowca mechanik
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik logistyk
ZŁOTÓW
ul. 8 Marca 5
Rolnik
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik mechatronik
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Mechanik pojazdów samochodowych
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik elektronik
ZŁOTÓW
ul. 8 Marca 5
Branżowa Szkoła I stopnia
Aktualności
Sukces na olimpiadzie wiedzy o żywności.
2017-03-16

Dnia 16 i 17 marca 2017r. w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego oraz na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu odbył się etap ogólnopolski XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności. W eliminacjach ogólnopolskich brało 48 uczniów z 7 okręgów  (poznański, toruński, olsztyński, kielecki, katowicki, łódzki, wrocławski)którzy zostali wyłonieni z wcześniejszych eliminacjach okręgowych, w których brało udział 968 uczniów z 46 szkół. Byli to uczniowie klas technikum, a także liceum ogólnokształcącego. Laureaci etapu ogólnopolskiego Olimpiady wykazali się wysokim poziomem wiedzy i umiejętności. Z CKZiU Szkoły im. St. Staszica w Krajence z technikum technologii żywności uczennica Anita Juszkiewicz zdobyła tytuł laureata olimpiady zajmując 10 miejsce w Polsce oraz zdobyła indeks na wyższe uczelnie związane z technologią żywności w całej Polsce. Ponadto uzyska 100% punktów z egzaminu potwierdzające kwalifikacje zawodowe. Opiekunem była Agnieszka Smolarz, która wraz z Justyną Dmuchowską  przygotowywały uczennicę do olimpiady.

 

Olimpiada Wiedzy Konsumenckiej.
2017-03-15

W dniu 15.03.2017r w starostwie odbył się dziś Konkurs Powiatowy XV Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej. Do rywalizacji przystąpiło 21 osób – uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie, I Liceum Ogólnokształcącego w Złotowie oraz złotowskiego Zespołu Szkół Ekonomicznych, którzy wcześniej najlepiej wypadli w etapie szkolnym. Trzecie miejsce zajęła Katarzyna Olszewska z CKZiU z ul.8 Marca. Gratulacje!

Posadzono drzewka  na terenie CKZiU
2017-03-08

W ramach akcji "Drzewo dla Polski" posadzono drzewka na terenie CKZIU. Dokonali tego: wicestarosta pan Daniel Sztych, a także pan Paweł Michał Owsianny, pan Grzegorz Dudko oraz dyrektor CKZiU pan Andrzej Hencel i pan Grzegorz Kolera - radny a zarazem nauczyciel CKZiU.

więcej informacji na stronie zlotow-powiat.pl

  Spotkanie młodzieży ze szkół imienia H. Cegielskiego w Poznaniu
2016-11-30

30 listopada 2016 r. po raz pierwszy reprezentacja CKZiU w składzie: Zyta Łukaszczyk z kl. III TŻ, Marta Szulczyńska z kl. II TŻ i Dominik Małkowski z kl. II TŻ z opiekunem Katarzyną Kaczmarek ze szkoły przy ul.8 Marca , wzięła udział w spotkaniu szkół noszących imię Hipolita Cegielskiego.

Więcej o Klubie szkół H. Cegielskiego i o spotkaniu można poczytać na stronie:http://naszglospoznanski.pl/spotkanie-mlodziezy-ze-szkol-imienia-h-cegielskiego-galeria/

Olimpiada wiedzy o żywności - udział w finale!
2016-11-25

25 listopada 2016r. w Poznaniu odbyła się okręgowa Olimpiady Wiedzy o Żywności .
W etapie tym udział brali uczniowie następujących szkół:  Zespół Szkół nr 4 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego – Wałcz, Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego w Krajence, Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Poznaniu, Szkoła Gastronomiczna w Gorzowie Wielkopolskim, Liceum Ogólnokształcące w  Gorzowie Wielkopolskim Centrum Kształcenia Ustawicznego ze Szczecina. Celem Olimpiady jest podniesienie poziomu kształcenia zawodowego, pobudzenie i rozwijanie zainteresowań uczniów problemami produkcji żywności, konfrontacja możliwości osiągnięć uczniów z różnych szkół oraz nawiązanie współpracy pomiędzy szkołami. Komitetem Głównym Olimpiady jest Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Poznaniu oraz Wydział Nauk o Żywności Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego im. A. Cieszkowskiego w Poznaniu. W etapie okręgowym w tym roku udział wzięło  około 300 osób w całej Polsce, w Poznaniu 40 osób walczyło o zakwalifikowanie się do etapu ogólnopolskiego. Z CKZiU w Krajence w olimpiadzie brały udziel uczennice z klasy IV technikum technologii Żywności: Anita Juszkiewicz, Kinga Kałecka, Agnieszka Kurek i Angelika Szymańska.

Do ścisłego finału zakwalifikował się Anita Juszkiewicz - CKZiU Krajenka. Opiekunem uczeniów jest  p.Agnieszka Smolarz.. Etap ogólnopolski olimpiady odbędzie się w marcu 2017 r


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy