ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik żywienia i usług gastronomicznych
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik elektryk
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Ślusarz
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Liceum Ogólnokształcące - bezpieczeństwo narodowe
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik pojazdów samochodowych
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Kierowca mechanik
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik logistyk
ZŁOTÓW
ul. 8 Marca 5
Rolnik
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik mechatronik
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Mechanik pojazdów samochodowych
ZŁOTÓW
ul. Norwida 10
Technik elektronik
ZŁOTÓW
ul. 8 Marca 5
Branżowa Szkoła I stopnia
Aktualności
Pożegnanie maturzystów.
2016-04-29

W dniu 29 kwietnia 2016r odbyły się w naszych szkołach uroczyste apele, na których pożegnano tegorocznych maturzystów. W szkole w Złotowie przy ul.Norwida 10  - absolwentów technikum elektrycznego i elektronicznego, a przy ul. 8 Marca 5 - technika rolnika, technika żywienia i usług gastronomicznych oraz technika budownictwa, w Krajence - absolwentów liceum ogólnokształcącego i technikum, a w Jastrowiu - technika obsługi turystycznej. Absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia szkoły, najlepsi uczniowie wyróżnienia i nagody, nauczyciele podzękowania i kwiaty. Od 4 maja rozpoczynają się egzaminy maturalne, wszystkim absolwentom życzymy powodzenia na maturze oraz samych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym !

Zagłosuj na linię diagnostyczną !
2016-04-24

SZANOWNI  PAŃSTWO, SPOŁECZNOŚĆ  CKZiU

Z przyjemnością informuję całą Społeczność Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie (Uczniów, Rodziców, Pracowników), że w Złotowie przy ul. Norwida 10, wspólnym trudem, zbudowaliśmy najnowocześniejszą w Polsce linię diagnostyczną w Hali Dydaktycznej Diagnostyki Pojazdów dla technikum pojazdów samochodowych i zasadniczych szkół zawodowych, kształcących w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych. Producentem linii diagnostycznej jest Firma ze Złotowa UNIMETAL sp. z o.o.

Z satysfakcją także informuję, że na Międzynarodowych Targach Poznańskich, Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM 2016 Sąd Konkursowy przyznał linii diagnostycznej UNIMETAL-u Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, który jest świadectwem wysokiej jakości i innowacyjności.

Ogłoszono także internetowy konkurs na Najlepszy Produkt na Targach TTM 2016. Jest to wybór konsumentów.

PROŚBA

Proszę całą Społeczność CKZiU, proszę również o zwrócenie się do swoich bliskich i znajomych aby poprzez internet oddawać głos na: ,,linia diagnostyczna UNILINE  QUANTUM Trzeciej Generacji”.

Głos należy oddawać do dnia 04 maja 2016 r. jeden raz na dobę (liczą się godziny).

Z tego samego komputera można oddać tylko jeden głos na 24 godziny.

Podaję stronę internetową:

http://zlotymedal.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/180/

XVI Międzynarodowy Konkurs Stolarski w Szczecinie
2016-04-24

25 kwietnia 2016 roku odbył się w Szczecinie XVI Międzynarodowy Konkurs Stolarski, którego organizatorami byli: Zasadnicza Szkoła Zawodowa Towarzystwa Salezjańskiego i Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie. Tradycyjnie udział w nim wzięli uczniowie CKZiU w Złotowie przy ul.Norwida 10. Dla Damiana Zdrenki i Karola Jarząba fach stolarski nie kryje już teraz żadnych tajemnic. Na 42 uczestników zajęli  IV i V miejsce. Opiekunem podczas konkursowych zmagań w Szczecinie był pan Stefan Kulwicki. Instruktorami praktycznej nauki zawodu tych uczniów są pan Janusz Groszczyk i pan Andrzej Manikowski. Naszym przyszłym stolarzom oraz ich mistrzom serdecznie gratulujemy!

XI POWIATOWY KONKURS HISTORYCZNY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH POWIATU ZŁOTOWSKIEGO
2016-04-13

Tegoroczne zmagania historyczne odbyły się 13.04.2016 r. w CKZiU w Krajence. Była to już XI edycja POWIATOWEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH POWIATU ZŁOTOWSKIEGO. Konkurs odbywał się pod patronatem Wydziału Historycznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Polskiego Towarzystwa Historycznego oddział w Poznaniu. Jury w składzie: prof. Tadeusz Janicki, prof. Piotr Okulewicz, dr Bernadeta Manyś i dr Jan Miłosz przeprowadziło konkurs w dwóch etapach. Najpierw 18 uczniów pisało test, następnie 8 finalistów odpowiadało na pytania ustne. Spośród wszystkich uczniów z CKZiU najlepszy okazał się Marcin Trawczyński z klasy II GB w Krajence , który zakwalifikował się  do finałowej ósemki  i w ostatecznej kwalifikacji zajął wysokie IV miejsce.

Powiatowa Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych
2016-04-07

W dniu 7.04.2016 w budynku CKZiU przy ul.Norwida 10 odbyła się Powiatowa Giełda Szkół. Szkoły ponadgimnazjalne przygotowały ciekawe stoiska informujące o kierunkach kształcenia w roku szkolnym 2016/2017. Gimnazjaliści oprócz ulotek i informatorów, mogli uzyskać  informacje o interesujących ich kierunkach kszałcenia bezpośrednio od uczniów i nauczycieli poszczególnych szkół. Szkoły przygotowały też drobny poczęstunek i upominki dla uczniów. Na stanowisku CKZiU największą popularnością wśród gimnazjalistów cieszył niedawno zakupiony przez szkołę symulator nauki jazdy.


Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy