10 kwietnia w Starostwie Złotowskim nasi uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody w konkursie pt. „Nakręć Się Na Swoją Szkołę“. I miejsce zdobyli Setlak Ksawery oraz Szpiech Patryk z klasy 3 TE, II miejsce zajęła Ola Megger z klasy 3 LOM, natomiast III miejsce zajęła Diana Słomian również uczennica klasy 3 LOM.
Poniżej przedstawiamy film, który zajął I miejsce. Zapraszamy do oglądania!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.