Szczegółowe regulaminy i  terminy rekrutacji znajduję się w załącznikach:

Regulamin i terminarz rekrutacji do Branżowej Szkoły II stopnia

Regulamin i terminarz rekrutacji do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych

PODANIA DO SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH

1. Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

2. Podanie na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe 

3. Branżowa Szkoła stopnia II - tryb zaoczny

Kandydatów do szkół dla dorosłych nie obowiązuje kryterium punktowe.

 Warunki przyjęcia:

  • Do Liceum Ogólnokształcącego - 4 letniego,   do klasy drugiej przyjmuje się osoby, które ukończyły Branżową Szkołę I stopnia lub Zasadniczą Szkołę Zawodową.
  • Do Szkoły Branżowej II stopnia przyjmuje się osoby, które ukończyły szkołę branżową I stopnia lub zasadniczą szkołę zawodową począwszy od roku szkolnego 2016/2017 w zawodzie, którego zakres odpowiada pierwszej kwalifikacji wyodrębnionej w zawodzie nauczanym w Branżowej Szkole II stopnia.
  • W Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych mogą uczestniczyć wszystkie zainteresowane osoby bez względu na wykształcenie, jedynym warunkiem jest ukończenie 18 roku życia (w szczególnych przypadkach dopuszczalne jest rozpoczęcie kursu poniżej 18 roku życia).

Wymagane dokumenty:

  • podanie (w plikach do pobrania)
  • 1 zdjęcie legitymacyjne (do Liceum dla Dorosłych i Branżowej Szkoły II stopnia)
  • świadectwo szkolne (oryginał lub potwierdzona kopia do Liceum dla Dorosłych i Szkoły Branżowej II stopnia)
  • zaświadczenie (do Branżowej Szkoły II stopnia) o zawodzie nauczanym w Branżowej Szkole I stopnia lub Zasadniczej Szkole Zawodowej począwszy od roku szkolnego 2016/2017, którego zakres odpowiada pierwszej kwalifikacji wyodrębnionej w zawodzie nauczanym w Branżowej Szkole II stopnia
  • zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kształcenia w danym zawodzie ( Szkoły Branżowej II stopnia i na Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy)

© 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: OPTeam S.A.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Zapisano