Branżowa Szkoła I stopnia nr 2
im. Hipolita Cegielskiego
Mechanik pojazdów samochodowych

Mechanik pojazdów samochodowych

Mechanik pojazdów samochodowych to zawód związany z obsługą pojazdów samochodowych. Kształcący się w tym kierunku uczniowie stają się specjalistami z dziedziny naprawy i eksploatacji pojazdów samochodowych, a także diagnostyki samochodowej.

więcej informacji
Ślusarz

Ślusarz

Zawód ślusarz jest jednym z podstawowych zawodów w przemyśle metalowym i maszynowym. Wyrabia on m.in. zamki, klucze, detale maszyn, okucia do drzwi i okien, naprawia i konserwuje elementy maszyn i urządzeń. Ślusarz zajmuje się również obróbką skrawaniem.

więcej informacji
Kucharz

Kucharz

Kucharz zajmuje się przygotowywaniem różnorodnych potraw: zakąsek, zup, dań zasadniczych, deserów i napojów. Ponadto jest on w pełni zaangażowany w organizację przyjęć, bankietów i imprez okolicznościowych.

więcej informacji
Klasa wielozawodowa

Klasa wielozawodowa

Uczniowie zgodnie ze swoimi zainteresowaniami wybierają zawód i samodzielnie poszukują praktyki u wybranego pracodawcy. Szkoła przyjmuje wówczas ucznia do klasy wielozawodowej. Uczniowie zdobywają w szkole wiedzę z przedmiotów ogólnokształcących, a wiedzę teoretyczną z zakresu zawodu na kursach.

więcej informacji
Magazynier - logistyk

Magazynier - logistyk

Magazynier – logistyk zajmuje się przyjmowaniem do magazynu, zapewnieniem odpowiednich warunków przechowywania i wydawaniem środków i materiałów, prowadząc odpowiednią dokumentację; bierze udział w inwentaryzacjach i odpowiada materialnie za powierzone mu mienie.

Aktualności - 8 Marca

Filtruj aktualności
Filtruj kategorie:
  • Wszystkie
  • Informacje
  • Wydarzenia
  • Osiągnięcia

Wydarzenia - 8 marca

Listopad 2022

PnPoniedziałek
WtWtorek
ŚrWen
CzCzwartek
PtPiątek
SSobota
NNiedziela
Wt1
Śr2
Cz3
Pt4
S5
N6
Pn7
Wt8
Śr9
Cz10
Pt11
S12
N13
Pn14
Wt15
Śr16
Cz17
Pt18
S19
N20
Pn21
Wt22
Śr23
Cz24
Pt25
S26
N27
Pn28
Wt29
Śr30

Wyróżnione

© 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: OPTeam S.A.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Zapisano