Branżowa Szkoła I stopnia nr 2
im. Hipolita Cegielskiego
MAGAZYNIER - LOGISTYK     dodatkowo Branżowy Oddział Wojskowy

MAGAZYNIER - LOGISTYK dodatkowo Branżowy Oddział Wojskowy

Magazynier – logistyk zajmuje się przyjmowaniem do magazynu, zapewnieniem odpowiednich warunków przechowywania i wydawaniem środków i materiałów, prowadząc odpowiednią dokumentację; bierze udział w inwentaryzacjach i odpowiada materialnie za powierzone mu mienie.

więcej informacji
KUCHARZ           dodatkowo Branżowy Oddział Wojskowy

KUCHARZ dodatkowo Branżowy Oddział Wojskowy

Kucharz zajmuje się przygotowywaniem różnorodnych potraw: zakąsek, zup, dań zasadniczych, deserów i napojów. Ponadto jest on w pełni zaangażowany w organizację przyjęć, bankietów i imprez okolicznościowych.

więcej informacji
ŚLUSARZ

ŚLUSARZ

Zawód ślusarz jest jednym z podstawowych zawodów w przemyśle metalowym i maszynowym. Wyrabia on m.in. zamki, klucze, detale maszyn, okucia do drzwi i okien, naprawia i konserwuje elementy maszyn i urządzeń. Ślusarz zajmuje się również obróbką skrawaniem.

więcej informacji
SPRZEDAWCA

SPRZEDAWCA

Sprzedawca to wciąż atrakcyjny i poszukiwany zawód. Rozwijająca się branża usługowa stale potrzebuje dobrze wykwalifikowanych pracowników. Zajęcia teoretyczne odbywają się w szkole, a zajęcia praktyczne w punktach sprzedaży

więcej informacji
MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Mechanik pojazdów samochodowych to zawód związany z obsługą pojazdów samochodowych. Kształcący się w tym kierunku uczniowie stają się specjalistami z dziedziny naprawy i eksploatacji pojazdów samochodowych, a także diagnostyki samochodowej.

więcej informacji
KLASA WIELOZAWODOWA

KLASA WIELOZAWODOWA

Uczniowie zgodnie ze swoimi zainteresowaniami wybierają zawód i samodzielnie poszukują praktyki u wybranego pracodawcy. Szkoła przyjmuje wówczas ucznia do klasy wielozawodowej. Uczniowie zdobywają w szkole wiedzę z przedmiotów ogólnokształcących, a wiedzę teoretyczną z zakresu zawodu na kursach.

więcej informacji

Aktualności - 8 Marca

Filtruj aktualności
Filtruj kategorie:
 • Wszystkie
 • Informacje
 • Wydarzenia
 • Osiągnięcia

Wydarzenia - 8 Marca

Lipiec 2024

PnPoniedziałek
WtWtorek
ŚrWen
CzCzwartek
PtPiątek
SSobota
NNiedziela
Pn1
Wt2
Śr3
Cz4
Pt5
S6
N7
Pn8
Wt9
Śr10
Cz11
Pt12
S13
N14
Pn15
Wt16
Śr17
Cz18
Pt19
S20
N21
Pn22
Wt23
Śr24
Cz25
Pt26
S27
N28
Pn29
Wt30
Śr31

Wyróżnione

© 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: OPTeam S.A.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Zapisano