Branżowa Szkoła I stopnia nr 2
im. Hipolita Cegielskiego
Mechanik pojazdów samochodowych

Mechanik pojazdów samochodowych

Mechanik pojazdów samochodowych to zawód związany z obsługą pojazdów samochodowych. Kształcący się w tym kierunku uczniowie stają się specjalistami z dziedziny naprawy i eksploatacji pojazdów samochodowych, a także diagnostyki samochodowej.

więcej informacji
Ślusarz

Ślusarz

Zawód ślusarz jest jednym z podstawowych zawodów w przemyśle metalowym i maszynowym. Wyrabia on m.in. zamki, klucze, detale maszyn, okucia do drzwi i okien, naprawia i konserwuje elementy maszyn i urządzeń. Ślusarz zajmuje się również obróbką skrawaniem.

więcej informacji
Kucharz

Kucharz

Kucharz zajmuje się przygotowywaniem różnorodnych potraw: zakąsek, zup, dań zasadniczych, deserów i napojów. Ponadto jest on w pełni zaangażowany w organizację przyjęć, bankietów i imprez okolicznościowych.

więcej informacji
Klasa wielozawodowa

Klasa wielozawodowa

Uczniowie zgodnie ze swoimi zainteresowaniami wybierają zawód i samodzielnie poszukują praktyki u wybranego pracodawcy. Szkoła przyjmuje wówczas ucznia do klasy wielozawodowej. Uczniowie zdobywają w szkole wiedzę z przedmiotów ogólnokształcących, a wiedzę teoretyczną z zakresu zawodu na kursach.

więcej informacji
Magazynier - logistyk

Magazynier - logistyk

Magazynier – logistyk zajmuje się przyjmowaniem do magazynu, zapewnieniem odpowiednich warunków przechowywania i wydawaniem środków i materiałów, prowadząc odpowiednią dokumentację; bierze udział w inwentaryzacjach i odpowiada materialnie za powierzone mu mienie.

Aktualności - 8 Marca

Filtruj aktualności
Filtruj kategorie:
  • Wszystkie
  • Informacje
  • Wydarzenia
  • Osiągnięcia

Wydarzenia - 8 marca

Maj 2022

PnPoniedziałek
WtWtorek
ŚrWen
CzCzwartek
PtPiątek
SSobota
NNiedziela
N1
Pn2
Wt3
Śr4
Cz5
Pt6
S7
N8
Pn9
Wt10
Śr11
Cz12
Pt13
S14
N15
Pn16
Wt17
Śr18
Cz19
Pt20
S21
N22
Pn23
Wt24
Śr25
Cz26
Pt27
S28
N29
Pn30
Wt31

Wyróżnione

© 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: OPTeam S.A.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Zapisano