Branżowa Szkoła I stopnia nr 2
im. Hipolita Cegielskiego
MAGAZYNIER - LOGISTYK     dodatkowo Branżowy Oddział Wojskowy

MAGAZYNIER - LOGISTYK dodatkowo Branżowy Oddział Wojskowy

Magazynier – logistyk zajmuje się przyjmowaniem do magazynu, zapewnieniem odpowiednich warunków przechowywania i wydawaniem środków i materiałów, prowadząc odpowiednią dokumentację; bierze udział w inwentaryzacjach i odpowiada materialnie za powierzone mu mienie.

więcej informacji
KUCHARZ           dodatkowo Branżowy Oddział Wojskowy

KUCHARZ dodatkowo Branżowy Oddział Wojskowy

Kucharz zajmuje się przygotowywaniem różnorodnych potraw: zakąsek, zup, dań zasadniczych, deserów i napojów. Ponadto jest on w pełni zaangażowany w organizację przyjęć, bankietów i imprez okolicznościowych.

więcej informacji
ŚLUSARZ

ŚLUSARZ

Zawód ślusarz jest jednym z podstawowych zawodów w przemyśle metalowym i maszynowym. Wyrabia on m.in. zamki, klucze, detale maszyn, okucia do drzwi i okien, naprawia i konserwuje elementy maszyn i urządzeń. Ślusarz zajmuje się również obróbką skrawaniem.

więcej informacji
SPRZEDAWCA

SPRZEDAWCA

Sprzedawca to wciąż atrakcyjny i poszukiwany zawód. Rozwijająca się branża usługowa stale potrzebuje dobrze wykwalifikowanych pracowników. Zajęcia teoretyczne odbywają się w szkole, a zajęcia praktyczne w punktach sprzedaży

więcej informacji
MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Mechanik pojazdów samochodowych to zawód związany z obsługą pojazdów samochodowych. Kształcący się w tym kierunku uczniowie stają się specjalistami z dziedziny naprawy i eksploatacji pojazdów samochodowych, a także diagnostyki samochodowej.

więcej informacji
KLASA WIELOZAWODOWA

KLASA WIELOZAWODOWA

Uczniowie zgodnie ze swoimi zainteresowaniami wybierają zawód i samodzielnie poszukują praktyki u wybranego pracodawcy. Szkoła przyjmuje wówczas ucznia do klasy wielozawodowej. Uczniowie zdobywają w szkole wiedzę z przedmiotów ogólnokształcących, a wiedzę teoretyczną z zakresu zawodu na kursach.

więcej informacji

Aktualności - 8 Marca

Filtruj aktualności
Filtruj kategorie:
 • Wszystkie
 • Informacje
 • Wydarzenia
 • Osiągnięcia

Wydarzenia - 8 marca

Czerwiec 2023

PnPoniedziałek
WtWtorek
ŚrWen
CzCzwartek
PtPiątek
SSobota
NNiedziela
Cz1
Pt2
S3
N4
Pn5
Wt6
Śr7
Cz8
Pt9
S10
N11
Pn12
Wt13
Śr14
Cz15
Pt16
S17
N18
Pn19
Wt20
Śr21
Cz22
Pt23
S24
N25
Pn26
Wt27
Śr28
Cz29
Pt30

Wyróżnione

© 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: OPTeam S.A.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Zapisano