Spis   telefonów  i  e-maili 

w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie:

Lp

stanowisko - nazwisko i imię                 

adres e-mail                                         

numer telefonu                  

1.

Dyrektor- Kolera Grzegorz

grzegorz.kolera@ckziu-zlotow.pl

731 531 701

2.

Wicedyrektor – Maniak Joanna

joanna.maniak@ckziu-zlotow.pl

731 500 304

3.

Wicedyrektor – Chwedczyk Lucyna

lucyna.chwedczyk@ckziu-zlotow.pl

731 500 204

4.

Wicedyrektor – Mileszko – Kruk Dorota

dorota.mileszko@ckziu-zlotow.pl

731 500 604

5.

sekretarz Centrum – Lipińska Wiesława

sekretariat@ckziu-zlotow.pl

67 263 30 41

6.

sekretarz – Sobieszczyk Grażyna

sekretarz.norwida@ckziu-zlotow.pl

67 263 30 41

7.

sekretarz – Zielińska – Hliwa Edyta

sekretarz.8marca@ckziu-zlotow.pl

67 263 22 31

8.

Pomoc administracyjna – Turulczyk Marta

marta.turulczyk@ckziu-zlotow.pl

w 110

9.

Księgowość – Danuta Długosz

ksiegowosc@ckziu-zlotow.pl

67 263 30 42

10.

Kadry – Piechocka Stanisława

kadry@ckziu-zlotow.pl

w 114

11.

 Płace – MarioIa Seredyn

place@ckziu-zlotow.pl

w 114

12.

Specjalista ds. majątku -Król Mieczysław

mirek-krol@o2.pl

731 500 904

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie
77-400 Złotów
ul. Norwida 10

tel: 67 263 30 41
e-mail: sekretariat@ckziu-zlotow.pl

© 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: OPTeam S.A.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Zapisano