Technikum nr 1
im. Hipolita Cegielskiego
III Liceum Ogólnokształcące
im. Hipolita Cegielskiego
Atrakcyjny zawód

Technik elektryk

Zdobywając zawód technika elektryka nauczysz się wykonywania, badania i kontroli instalacji elektrycznych, instalowania i obsługiwania aparatury sterującej i pomiarowej. Szkoła organizuje zajęcia praktyczne w klasopracowniach.

więcej informacji
Technik logistyk

Technik logistyk

Logistyka to branża, która w zglobalizowanym świecie odgrywa coraz większą rolę, Uczniowie będący na tym kierunku uczą się jak się planuje, organizuje, kieruje i kontroluje przemieszczanie towarów od producenta do konsumenta, wykorzystując informacje płynące z rynku. Dodatkowo szkoła dla swoich uczniów organizuje kurs operatora wózków widłowych.

więcej informacji
Technik pojazdów samochodowych

Technik pojazdów samochodowych

Kształcący się w tym kierunku uczniowie stają się specjalistami z dziedziny, naprawy i eksploatacji pojazdów samochodowych, a także diagnostyki samochodowej. Zajęcia praktyczne odbywają się w szkole, w nowoczesnej stacji diagnostycznej.

więcej informacji
Technik elektronik

Technik elektronik

Zdobywając ten zawód nauczysz się instalować montować konserwować i naprawiać aparaturę i urządzenia elektroniczne. Jest to nowoczesny i wymagający zawód przyszłości, dający możliwości samorealizacji i dużej satysfakcji z wykonywanej pracy. Zajęcia praktyczne odbywają się w klasopracowniach w szkole.

więcej informacji
Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Uczniowie będący na tym kierunku uczą się urządzać zakłady gastronomiczne, układać diety, umiejętnie sporządzać potrawy zgodnie z zasadami racjonalnego żywienia, estetycznego ich podania i prawidłowej obsługi konsumenta. Zajęcia praktyczne odbywają się w nowocześnie wyposażonej kuchni w szkole.

więcej informacji
Liceum Ogólnokształcące pod patronaten MON

Liceum Ogólnokształcące pod patronaten MON

Klasa wojskowa realizuje program kształcenia Liceum Ogólnokształcącego. Dodatkowo uczęszczanie do tej klasy daje możliwość: przygotowania do dalszej edukacji na uczelniach wojskowych, kontynuację nauki na kierunkach cywilnych np. bezpieczeństwo narodowe lub podjęcie służby zawodowej w Polskich Siłach Zbrojnych zaraz po ukończeniu szkoły.

więcej informacji
Liceum Ogólnokształcące - klasa sportowa

Liceum Ogólnokształcące - klasa sportowa

Nauka w tej klasie trwa 4 lata. Przygotowuje do egzaminu maturalnego oraz umożliwia połączenie nauki z profesjonalnym uprawianiem sportu. Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę w nowoczesnych obiektach sportowych. Uczniowie mogą uczyć się i trenować w naszej szkole i jednocześnie grać w swoich macierzystych klubach.

Aktualności - Norwida

Filtruj aktualności
Filtruj kategorie:
  • Wszystkie
  • Wydarzenia
  • Osiągnięcia
  • Informacje

Wydarzenia - Norwida

Czerwiec 2023

PnPoniedziałek
WtWtorek
ŚrWen
CzCzwartek
PtPiątek
SSobota
NNiedziela
Cz1
Pt2
S3
N4
Pn5
Wt6
Śr7
Cz8
Pt9
S10
N11
Pn12
Wt13
Śr14
Cz15
Pt16
S17
N18
Pn19
Wt20
Śr21
Cz22
Pt23
S24
N25
Pn26
Wt27
Śr28
Cz29
Pt30

Wyróżnione

© 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: OPTeam S.A.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Zapisano