Technikum nr 1
im. Hipolita Cegielskiego
III Liceum Ogólnokształcące
im. Hipolita Cegielskiego
Atrakcyjny zawód

Technik elektryk

Zdobywając zawód technika elektryka nauczysz się wykonywania, badania i kontroli instalacji elektrycznych, instalowania i obsługiwania aparatury sterującej i pomiarowej. Szkoła organizuje zajęcia praktyczne w klasopracowniach.

więcej informacji
Technik pojazdów samochodowych

Technik pojazdów samochodowych

Kształcący się w tym kierunku uczniowie stają się specjalistami z dziedziny, naprawy i eksploatacji pojazdów samochodowych, a także diagnostyki samochodowej. Zajęcia praktyczne odbywają się w szkole, w nowoczesnej stacji diagnostycznej.

więcej informacji
Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Uczniowie będący na tym kierunku uczą się urządzać zakłady gastronomiczne, układać diety, umiejętnie sporządzać potrawy zgodnie z zasadami racjonalnego żywienia, estetycznego ich podania i prawidłowej obsługi konsumenta. Zajęcia praktyczne odbywają się w nowocześnie wyposażonej kuchni w szkole.

więcej informacji
Liceum Ogólnokształcące  pod patronatem MON

Liceum Ogólnokształcące pod patronatem MON

Klasa wojskowa realizuje program kształcenia Liceum Ogólnokształcącego. Dodatkowo uczęszczanie do tej klasy daje możliwość: przygotowania do dalszej edukacji na uczelniach wojskowych, kontynuację nauki na kierunkach cywilnych np. bezpieczeństwo narodowe lub podjęcie służby zawodowej w Polskich Siłach Zbrojnych zaraz po ukończeniu szkoły.

więcej informacji
Liceum Ogólnokształcące - klasa sportowa

Liceum Ogólnokształcące - klasa sportowa

Nauka w tej klasie trwa 4 lata. Przygotowuje do egzaminu maturalnego oraz umożliwia połączenie nauki z profesjonalnym uprawianiem sportu. Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę w nowoczesnych obiektach sportowych. Uczniowie mogą uczyć się i trenować w naszej szkole i jednocześnie grać w swoich macierzystych klubach.

Aktualności - Norwida

Filtruj aktualności
Filtruj kategorie:
  • Wszystkie
  • Wydarzenia
  • Osiągnięcia
  • Informacje

Wydarzenia - Norwida

Lipiec 2024

PnPoniedziałek
WtWtorek
ŚrWen
CzCzwartek
PtPiątek
SSobota
NNiedziela
Pn1
Wt2
Śr3
Cz4
Pt5
S6
N7
Pn8
Wt9
Śr10
Cz11
Pt12
S13
N14
Pn15
Wt16
Śr17
Cz18
Pt19
S20
N21
Pn22
Wt23
Śr24
Cz25
Pt26
S27
N28
Pn29
Wt30
Śr31

Wyróżnione

© 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: OPTeam S.A.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Zapisano