Technikum nr 1
im. Hipolita Cegielskiego
III Liceum Ogólnokształcące
im. Hipolita Cegielskiego
Atrakcyjny zawód

Technik elektryk

Zdobywając zawód technika elektryka nauczysz się wykonywania, badania i kontroli instalacji elektrycznych, instalowania i obsługiwania aparatury sterującej i pomiarowej. Szkoła organizuje zajęcia praktyczne w klasopracowniach.

więcej informacji
Technik logistyk

Technik logistyk

Logistyka to branża, która w zglobalizowanym świecie odgrywa coraz większą rolę, Uczniowie będący na tym kierunku uczą się jak się planuje, organizuje, kieruje i kontroluje przemieszczanie towarów od producenta do konsumenta, wykorzystując informacje płynące z rynku. Dodatkowo szkoła dla swoich uczniów organizuje kurs operatora wózków widłowych.

więcej informacji
Technik pojazdów samochodowych

Technik pojazdów samochodowych

Kształcący się w tym kierunku uczniowie stają się specjalistami z dziedziny, naprawy i eksploatacji pojazdów samochodowych, a także diagnostyki samochodowej. Zajęcia praktyczne odbywają się w szkole, w nowoczesnej stacji diagnostycznej.

więcej informacji
Technik elektronik

Technik elektronik

Zdobywając ten zawód nauczysz się instalować montować konserwować i naprawiać aparaturę i urządzenia elektroniczne. Jest to nowoczesny i wymagający zawód przyszłości, dający możliwości samorealizacji i dużej satysfakcji z wykonywanej pracy. Zajęcia praktyczne odbywają się w klasopracowniach w szkole.

więcej informacji
Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Uczniowie będący na tym kierunku uczą się urządzać zakłady gastronomiczne, układać diety, umiejętnie sporządzać potrawy zgodnie z zasadami racjonalnego żywienia, estetycznego ich podania i prawidłowej obsługi konsumenta. Zajęcia praktyczne odbywają się w nowocześnie wyposażonej kuchni w szkole.

więcej informacji
Liceum Ogólnokształcące  pod patronatem MON

Liceum Ogólnokształcące pod patronatem MON

Klasa wojskowa realizuje program kształcenia Liceum Ogólnokształcącego. Dodatkowo uczęszczanie do tej klasy daje możliwość: przygotowania do dalszej edukacji na uczelniach wojskowych, kontynuację nauki na kierunkach cywilnych np. bezpieczeństwo narodowe lub podjęcie służby zawodowej w Polskich Siłach Zbrojnych zaraz po ukończeniu szkoły.

więcej informacji

Aktualności - Norwida

Filtruj aktualności
Filtruj kategorie:
  • Wszystkie
  • Wydarzenia
  • Osiągnięcia
  • Informacje

Wydarzenia - Norwida

Maj 2022

PnPoniedziałek
WtWtorek
ŚrWen
CzCzwartek
PtPiątek
SSobota
NNiedziela
N1
Pn2
Wt3
Śr4
Cz5
Pt6
S7
N8
Pn9
Wt10
Śr11
Cz12
Pt13
S14
N15
Pn16
Wt17
Śr18
Cz19
Pt20
S21
N22
Pn23
Wt24
Śr25
Cz26
Pt27
S28
N29
Pn30
Wt31

Wyróżnione

© 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: OPTeam S.A.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Zapisano