174204633_3978272445560448_7321018415813399923_n.jpg

Wirtualny spacer po szkole

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie powstało na bazie szkół zawodowych z prawie 80-letnią tradycją. Każdego roku rozwijamy ofertę edukacyjną tak, aby absolwenci naszych szkół byli atrakcyjni na rynku pracy. Od wielu lat prowadzimy kształcenie zawodowe na poziomie technikum i branżowej szkoły I stopnia oraz kształcenie ogólne w liceum ogólnokształcącym – oddział przygotowania wojskowego pod patronatem MON i klasa sportowa

Prowadzimy również szkoły w systemie zaocznym: liceum ogólnokształcące dla dorosłych, branżową szkołę II stopnia oraz kursy kwalifikacyjne.

W ramach realizowanych projektów unijnych uczniowie mogą zdobywać dodatkowe umiejętności zawodowe uczestnicząc w dodatkowych kursach i szkoleniach oraz odbywać praktyki zagraniczne.

Naszym priorytetem jest wyedukowanie uczniów na fachowców w swojej dziedzinie. Doskonale sprzyjają temu wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz nowoczesna baza dydaktyczna.

Szkoła posiada wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny klasopracownie , klimatyzowane pracownie komputerowe, siłownię wewnętrzną i zewnętrzną, sale gimnastyczne, biblioteki , pracownie do nauki przedmiotów zawodowych m.in.: elektryczne, elektroniczne, gastronomiczne, logistyczną, mechatroniczną i pneumatyczną oraz super nowoczesną na miarę XXI wieku pracownię diagnostyki samochodowej. W pracowniach tych utworzono ośrodki egzaminacyjne, w których uczniowie zdają egzaminy zawodowe.

W naszych szkołach gwarantujemy uczniom nie tylko  zdobycie solidnej wiedzy, ale również gwarantujemy możliwości rozwoju jego zainteresowań. Panuje tu przyjemna i przyjazna atmosfera.

Wykształciliśmy już wielu cenionych fachowców, którzy znaleźli zatrudnienie w lokalnych zakładach pracy.

© 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: OPTeam S.A.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Zapisano