Dzień Otwarty - relacja z przebiegu

21.03.2024 Wydarzenia

By tradycji stało się zadość, w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie, dnia 21 marca, odbył się coroczny Dzień  Otwarty. To przedsięwzięcie  zorganizowano dla ważnych gości ,czyli dla ósmych klas szkół podstawowych. Nauczyciele i uczniowie pełniący rolę gospodarzy przygotowali wiele atrakcji.

Tego dnia ósmoklasiści zapoznali się z nowym miejscem i odkryli specyfikę zawodów proponowanych przez szkoły znajdujące się przy ulicach: Norwida 10 i 8 Marca 5.

Goście z wielkim zainteresowaniem uczestniczyli w lekcjach otwartych, które specjalnie dla nich zorganizowano w pracowniach: elektronicznej, elektrycznej, logistycznej, w sali gimnastycznej, w strzelnicy i w stacji diagnostyki pojazdów. Ponadto młodzi ludzie dowiedzieli się, w jaki sposób działa obrabiarka CNC, jak zbudować gokarta czy też do czego służy drukarka 3D.

Popularnością wśród przybyłych cieszył się krótki pokaz samoobrony przygotowany przez klasy mundurowe, załadunek naczepy, symulator jazdy, kącik umiejętności fryzjerskich, trening klasy sportowej czy szkolna siłownia.

Na zakończenie ekscytującego pobytu w CKZiU czekała na wszystkich niespodzianka w wersji przyjemnej dla podniebienia, oczywiście przygotowanej przez klasę kucharzy,  czyli słodki poczęstunek.

Organizatorzy Dnia Otwartego składają podziękowania za skorzystanie z zaproszenia i wyrażają nadzieję, że ułatwili niezdecydowanym wybór przyszłego zawodu.

Wyjątkowość tego wydarzenia przedstawiają zdjęcia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Galeria zdjęć

© 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: OPTeam S.A.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Zapisano